Rowan Legal

V pondělí 6. 11. 2017 byly v prostorách paláce Žofín vyhlášeny výsledky jubilejního desátého ročníku prestižního žebříčku Právnická firma roku, který pořádá vydavatelství EPRAVO.cz.

Letošní výsledky byly pro naši kancelář velmi pozitivní. Podařilo se nám obhájit prvenství v kategorii práva informačních technologií, a to již po osmé v řadě. „Vyhrát kategorii Právo IT poosmé řadě je obrovský úspěch, který ale bereme s pokorou. Tento dlouhodobý úspěch by nebyl možný bez našeho velmi rozsáhlého týmu špičkových odborníků. Největší poděkování tedy patří našim kolegům, ale samozřejmě i klientům, které dnes podporujeme v těch nejnáročnějších IT projektech. Zvláštní poděkování patří i EU – za to, že nás zásobuje řadou právních předpisů, jejichž aplikace a praktická implementace vyžaduje spoustu práce,” okomentoval výsledek Josef Donát, který v kanceláři vede praxi práva informačních technologií.

Nejvyšší příčky se nám podařilo dosáhnout i v kategorii Veřejných zakázek, která patří k našim dalším silným specializacím. „Ceníme si vítezství v této kategorii právě v roce, kdy se plnohodnotně rozběhla aplikace nového zákona o zadávání veřejných zakázek. Je to velké ocenění pro celý náš tým i za intenzivní úsilí vložené do přípravy rozsáhlého komentáře k novému zákonu, který vyšel jako první na trhu. I toto úsilí se odvděčilo velkým množstvím významných mandátů v oblasti veřejného investování. Děkujeme klientům za možnost tyto často zásadní projekty realizovat,” řekl k vítězství Vilém Podešva, který je V ROWAN LEGAL zodpovědný za poradenství v oblasti veřejných zakázek.

Děkujeme odborné porotě za skvělé hodnocení. Největší díky však patří našim klientům, kteří se na nás s důvěrou obracejí již 27 let a dále pak našim kolegům, kteří soustavně pracují na tom, aby naše služby vždy dosahovaly prvotřídní kvality a splňovaly nejvyšší nároky našich klientů.

Kompletní výsledky ROWAN LEGAL:

Vítěz kategorie

 • Právo informačních technologií
 • Veřejné zakázky

Velmi doporučovaná

 • Právo hospodářské soutěže
 • Řešení sporů a arbitráže
 • Telekomunikace a média
 • Duševní vlastnictví
 • Sportovní právo
 • Daňové právo

Doporučovaná

 • Právo obchodních společností
 • Fúze a akvizice
 • Restrukturalizace a insolvence

Veškeré informace o letošním ročníku Právnické firmy roku spolu s veškerými výsledky naleznete na www.pravnickafirmaroku.cz.

Několik fotografií z Galavečera:

Moderátor večera – Libor Bouček

Michal Nulíček a Josef Donát převzali nejvyšší ocenění v kategorii Právo informačních technologií

Pro první místo v kategorii Veřejné zakázky si na pódium došli Vilém Podešva a Martin Janoušek


Miloš Olík vystoupil na konferenci CIETAC s tématem "K rozdílům v technikách smírného urovnávání sporů v arbitráži a mediaci" ICC Prague Arbitration Day 2018