Rowan Legal

V prvním květnovém týdnu byl Miloš Olík, partner naší advokátní kanceláře, zapsán na seznam rozhodců čínského rozhodčího soudu CIETAC (The China International Economic and Trade Arbitration Commission). Jedná se o jeden z největších stálých rozhodčích orgánů, který řeší obchodní spory po celém světě.

Miloš Olík patří mezi přední české rozhodce a za svou praxi rozhodoval již více než 110 sporů. Je zapsán na seznamu rozhodců českého Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR a předních světových institucí (The London Court of International Arbitration, Vienna International Arbitral Centre, Hong Kong International Arbitration Center). Miloš Olík je předsedou Sboru rozhodců Fotbalové asociace ČR a je členem mnoha dalších profesních sdružení a organizací. Aktivně též působí v sekcích zabývajících se alternativními řešeními sporů v rámci Mezinárodní obchodní komory (ICC).

Mimo to byl Miloš v mezinárodní arbitráži certifikován jako Fellow prestižním Mezinárodním institutem arbitrů (Chartered  Instiute of Arbitrators).

CIETAC: http://www.cietac.org/index.php?g=User&m=Arbitrator&a=info&l=en&userId=32550


V zahraničních žebříčcích se nám dařilo - ocenily naši expertízu v TMT i sporech Miloš Olík zařazen mezi světovou mediátorskou špičku